شرايط و قوانين استفاده از سرويس‌ها و خدمات سایت کیف هما

 

کاربر گرامی لطفا" موارد زير را جهت استفاده بهينه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی به دقت ملاحظه فرماييد.

ورود کاربران به وب‏‌سايت کیف هما هنگام استفاده از پروفايل شخصی،ويدئوهای تصويری و ساير خدمات ارائه شده توسط کیف هما به معنای آگاه بودن و پذيرفتن شرايط و قوانين و همچنين نحوه استفاده از سرويس‌‏ها و خدمات کیف هما است.

توجه داشته باشيد که ثبت سفارش نيز در هر زمان به معنی پذيرفتن کامل کليه شرايط و قوانين سایت کیف هما از سوی کاربر است.

 

قوانين عمومی

 

توجه داشته باشيد کليه اصول و رويه‏‌های سایت کیف هما منطبق با قوانين جمهوری اسلامی ايران، قانون تجارت الکترونيک و قانون حمايت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نيز موظف به رعايت قوانين مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانين مندرج، رويه‏‌ها و سرويس‏‌های کیف هما تغييراتی در آينده ايجاد شود،در همين صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنيد که استفاده مستمر شما از سايت به معنی پذيرش هرگونه تغيير است.

 

تعريف مشتری يا کاربر

 

مشتری يا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش يا هرگونه استفاده از خدمات کیف هما اقدام نمايد.

 

عضويت کاربر

 

کاربر برای عضويت در سايت کیف هما و خريد از آن، بايد در هنگام خريد يا در حالت عادی، به قسمت ثبت‌نام مراجعه کنند.

در اين مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، آدرس ايميل، شماره موبايل و کلمه عبور، لينک تاييد آدرس ايميل برای کاربر ارسال مي‌شود که کاربران با کليک نمودن بر روی آن مراحل عضويت را تکميل نمايند.

کاربر بايد کلمه عبور خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می تواند برای بازيابی آن و ثبت کلمه عبور جديد اقدام کند.

کاربر بايد شماره موبايل و آدرس ايميل خود را به همراه ساير اطلاعات درخواستی به‌طور صحيح اعلام نموده و مسئوليت ثبت اشتباه و يا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

به دليل آنکه در برخي از موارد احراز هويت خريدار از طريق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سايت امکان‌پذير است، مسئوليت هرگونه مغايرت مشخصات فوق با هويت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و کیف هما هيچ‌گونه مسئوليتی نسبت به مغايرت‌های احتمالی ندارد.

 

فرايند خريد از سايت کیف هما توسط کاربر به اين شرح است:

 

الف- بازديد از کالاها و خدمات ارائه شده در سايت

ب - انتخاب کالا و خدمات مورد نظر از طريق افزودن به سبد خريد

ج - پرداخت مبلغ سبد خريد از طريق شيوه های پرداخت

 

 

ارتباطات الکترونيکی

 

هنگامی که شما از سرويس‌‏ها و خدمات کیف هما استفاده می‏‌کنيد، سفارش اينترنتی خود را ثبت يا خريد می‏‌کنيد و يا به کیف هما ايميل می‏‌زنيد، اين ارتباطات به صورت الکترونيکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعايت کليه اصول و رويه‏‌ها باشد، شما موافقت می‏ کنيد که کیف هما به صورت الکترونيکی (از طريق پست الکترونيکی، سرويس پيام کوتاه و ساير سرويس‌های الکترونيکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

 

سياست‏‌های رعايت حريم شخصی

 

کیف هما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سايت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

کیف هما متعهد می‏‌شود در حد توان از حريم شخصی شما دفاع کند و در اين راستا، تکنولوژی مورد نياز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سايت را، توسعه دهد.

در واقع با استفاده از سايت کیف هما ، شما رضايت خود را از اين سياست نشان می دهيد.

همه مطالب در دسترس از طريق هر يک از خدمات کیف هما ، مانند متن، گرافيک، آرم، آيکون دکمه، تصاوير، ويدئوهای تصويری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کليه محتوای توليد شده توسط  کیف هما جزئی از اموال آن محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار کیف هما است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی،حق پيگرد قانونی را براي کیف هما محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر اين، اسکريپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طريق هر يک از خدمات ايجاد شده توسط کیف هما و علائم تجاری ثبت شده نيز در انحصار کیف هما است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پيگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از ليست محصولات، مشخصات فنی، قيمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سايت کیف هما و يا هر يک از خدمات و يا مطالب، دانلود يا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، يا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نيستند و کليه اين حقوق به صراحت برای کیف هما محفوظ است. در صورت استفاده از هر يک از خدمات کیف هما ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئوليت فعاليت‌‏هايی که تحت حساب کاربری و يا رمز ورود انجام می پذيرد به عهده کاربران است. کیف هما محصولاتی مناسب استفاده افراد زير 18 سال به فروش می رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‏بايد با اطلاع والدين و يا قيم قانونی، به خريد و پرداخت اقدام کنند.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

 

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطيلات عمومی در ايران است و کليه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولين روز پس از تعطيلات پردازش می‌‏شوند.

کیف هما به مشتريان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

تحويل رايگان فقط شامل سفارش هايي با ارزش بيش از يکصد هزار تومان می باشد.

کیف هما همواره در ارسال و تحويل کليه سفارش‌‏های ثبت شده، نهايت دقت و تلاش خود را می‏‌نمايد. با وجود اين، در صورتی که موجودی محصولی در کیف هما به پايان برسد،حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و يا استرداد وجه سفارش برای کیف هما محفوظ است و يا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسيده، محصول ديگری را جايگزين کند.

همچنين در صورت بروز مشکل در پردازش نهايی سبد خريد مانند اتمام موجودی کالا يا انصراف مشتری، مبلغ  پرداخت شده طي 24 الي 48 ساعت کاری به حساب مشتري واريز خواهد شد.

کیف هما مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گيری جديد، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کليه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گيری، پردازش و ارسال می‌‏شود.

حق قطع فروش کليه و يا بخشی از محصولات به هر دليلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، براي کیف هما محفوظ است.

کاربران بايد هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور کامل تکميل کنند. بديهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش کاربر قابل پيگيری و تحويل نخواهد بود. مشتريان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص ديگری را برای تحويل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پيش پرداخت شده باشد، تحويل گيرنده سفارش هنگام دريافت کالا بايد کارت شناسايی همراه داشته باشد. 

 

سرويس مهلت 7 روز بازگشت کالا

 

آسودگی خاطر و رضايت مندی مشتريان همواره از اولويت های کیف هما بوده و در اين راستا می کوشد تا هر سفارش در شرايط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد .

با وجود اين ممکن است مشتريان محترم پس از خريد با مسايلی روبرو شوند که در چنين مواردی خدماتی در چهار چوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

 

1-اگر مشتری از خرید خود منصرف شود

 

در صورتی که مشتریان که فقط از طریق سایت کیف هما خرید اینترنتی داشته باشند و به هر دلیلی از خرید خود منصرف شوند تا هفت روز فرصت خواهند داشت تا کالای خریداری شده را مسترد نمایند.تنها شرط لازم آن است که کالای خریداری شده استفاده نشده باشد و به حالت اولیه از نظر بسته بندی برگردانده شده باشد وحتما" فاکتور به همراه کالا بازگردانده شود.

دراین موارد هزینه ارسال و عودت کالا بر عهده مشتری می باشد.همینطور درصورتی که مشتری درخواست تعویض کالا را داشته باشد،هزینه عودت و ارسال مجدد به عهده مشتری می باشد.در این شرط وجه کالا حداکثر ظرف 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا توسط کیف هما به حساب مشتری واریز خواهد شد.

در ضمن خواهشمند است قبل از ارسال کالا با واحد خدمات فروش کیف هما هماهنگ شود.

تلفن خدمات فروش 02177610174 -09122407116

 

2-اگر کالای خریداری شده ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد

لازم به توجه است که ایراد های اعلام شده توسط مشتری با کارشناس خدمات پس از فروش کیف هما کنترل و بررسی می شود و در صورت تایید وجود نقص فنی کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می شود.

در این شرط دقت فرمایید که کالا به خوبی بسته بندی شود و فاکتور به همراه کالا ارسال گردد.در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط کیف هما دریافت نشود امکان سویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

اگر موجودی کالا آسیب دیده در کیف هما به اتمام برسد و کیف هما امکان تعویض کالای جایگزین را نداشته باشد می تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی شود و تمام هزینه های ارسال و عودت کالا به عهده کیف هما می باشد.

 

3-اگر در اثر حمل و نقل آسیب دیدگی ایجاد شده باشد

 

کیف هما همواره نهایت تلاش خود را می کند تا کلیه سفارشها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد.

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات،تحویل محصول به هریک از شرکت های حمل و نقل معتبر به این معنی اس که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و کیف هما تنها در صورت تاییدشرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری،خسارت را جبران می کند.

آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در مدت زمان 24 ساعت پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش کیف هما اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش کیف هما ارسال شود.در این صورت تمام هزینه ارسال و عودت کالا با کیف هما خواهد بود.

تلفن خدمات پس از فروش 02177610174   -   09122407116

 

محتوا

 

کیف هما نهايت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرويس‌‏های خود می‌کند و به منظور توليد محتوا از منابع و مراجع اصيل سازنده محصولات استفاده مي‏‌کند.

لازم به ذکر است کیف هما تضمين نمی‌کند که توصيفات محصول و يا ديگر مطالب مندرج در سايت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط کیف هما دارای هر گونه مغايرت با اطلاعات درج شده در سايت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرايط اوليه است.

وب ‏‌سايت کیف هما هيچ گونه مسئوليتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سايت خود و يا لينک‏‌های مرده نمی‌‏پذيرد. سرويس‌‏های سايت آن‏گونه که هست ارائه می‌شود و سايت کیف هما تحت هيچ شرايطی مسووليت تاخير يا عدم کارکرد سايت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبيعى، نيروى انسانی، مشکلات اينترنتى، خرابی تجهيزات کامپيوترى، مخابراتى و غيره باشد بر عهده ندارد.

 

سياست قيمت گذاری

 

سياست قيمت‌‏گذاری در کیف هما مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قيمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در کیف هما قيمت‏‌های خرده فروشی است که غالبا" توسط شرکت به صورت مصوب برای همه نمايندگی ها تعيين شده است.

با نهايت احترام به کاربران و با توجه به طيف گسترده تنوع محصولات، کیف هما نمی تواند قيمت و موجودی نهايی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نمايد. در مواردی بسيار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هايی در بازار و يا اشتباه در قيمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحويل نباشد، کیف هما موظف است در اسرع وقت اين موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نمايد. لازم به ذکر است در صورتی که کالايی پس ثبت سفارش شامل کاهش قيمت شود، سفارش به روز رسانی و قيمت جديد اعمال می‏‌شود